Wyniki zawodów dla klas w zakładce Wyniki

Nowe wersje plików

W zakładce Dokumenty  ( http://www.zawody2014.aeroklubstalowowolski.pl/index.php?id=dokumenty ) zamieściliśmy nowe pliki z punktami zwrotnymi (w trzech formatach), plik ze strefami oraz plik z obwiednią zawodów (pliki w wersji z 14 maja 2014 roku).

W poprzednich plikach zauważyliśmy jeszcze kilka błędów, które w obecnych wersjach są już skorygowane. Wszystko wskazuje na to, że jest to już wersja finalna, którą można instalować.

Zakwaterowanie

Dodatkowe rabaty przy zakwaterowaniu w hotelach Sezam i Stal (szczegóły w zakładce PRZEWODNIK/HOTELE)

Termin wpłaty wpisowego

Przypominamy, że termin wpłaty wpisowego na SMP Open i KZS Standard upływa w dniu 1 kwietnia 2014 roku. Powyższe dotyczy również członków Kadry Narodowej (w tym Juniorów i Kobiet).

Kolejny słoneczny weekend

Prawdziwy szybownik nie może spędzić dnia pełnego słonecznej pogody w żaden inny sposób niż latając;) Nasi piloci potwierdzili tę regułę i w ten weekend udało im się oderwać od ziemi:)

Gotowi do startu.....                                                                             i już w powietrzu.

Oby w kolejny weekend pogoda też nas nie zawiodła!

2 dni i 2 miesiące

Dwa dni i dwa miesiące - tyle dokładnie zostało do rozpoczęcia Szybowcowych Mistrzostw Polski. Piękna pogoda, która towarzyszyła nam w ostatnich dniach, sprzyja myślom o jak najszybszym wzbiciu się w powietrze. Miejmy nadzięję, że już niedługo będzie można polatać, chociażby tak jak na filmiku poniżej. Film ten stworzył podczas zeszłorocznych Mistrzostw w Stalowej Woli Łukasz Błaszczyk (BL), przy udziale Mateusza Siodłoczka (MB). Miłego oglądania! :)

P.S. Tutaj link do filmu  http://www.youtube.com/watch?v=_ntCWqXjhG8

04 lutego 2014

W zakładce "Dokumenty" zostało umieszczone oficjalne Pismo Organizacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

10 stycznia 2014

Witajcie !!!

Możliwość rejestracji dla zawodników została oficjalnie otwarta.

W dniach 16 - 25 maja 2014 na lotnisku w Turbi rozegramy:

SZYBOWCOWE MISTRZOSTWA POLSKI w klasie OTWARTEJ

Krajowe Zawody Szybowcowe w klasie STANDARD